باران کود
خانه / کود مرغی / بهترین مرکز فروش کود مرغی خشک

بهترین مرکز فروش کود مرغی خشک

آیا می دانید دلایل اصلی استفاده از کودهای مرغی در صنعت کشاورزی چیست؟ ایا
می دانید بهترین کودهای مرغی تولید شده را به چه منظور خشک سازی کرده و در
مرکز های فروش کود مرغی عرضه می کنند؟
امروزه در سراسر کشورهای جهان به سبب تولید حجم عظیمی از کودهای مرغی و مشکلات ناشی از مسائل زیست محیطی در باره ی کود مرغی و فواید و مصارف مختلف آن بررسی های زیادی انجام شده است و نتایج به دست آمده نشانگر این است که کودهای مرغی اگر به درستی مورد استفاده قرار بگیرند می توانند مواد بسیار مفید با ارزشی در بسیاری از مصارف قرار بگیرند.

از کودهای مرغی معمولا در تهیه خوراک دام و ماهی،تولید بیوگاز برای مصارف خانگی و در نیروگاه های تولید برق به عنوان سوخت استفاده می شوند اما بیش از ۹۰ درصد این کودهای مرغی تولید شده در صنعت کشاورزی و باغداری مورد استفاده قرار می گیرند.

کودهای مرغی در کنار تمام مزایا و فوایدی که دارند دارای آلودگی و باکتری هایی نیز می باشند که یکی از این باکتری ها که در برخی مواقع آسیب های جدی به گیاهان وارد کرده و موجب از بین رفتن آنها می شود پاتوژن می باشد. برای از بین بردن این پاتوژن ها و سایر آلودگی ها و بیماری های موجود در کودها آنها را در معرض حرارت قرار داره و کودها را خشک سازی می کنند. خشک سازی کودهای مرغی موجب استریل شدن کودها می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود مرغی فراوری شده از تولیدی

کود مرغی فراوری شده، در واقع از بهترین و مرغوب ترین کود های فراوری شده موجود در کشور است که معمولا کیفیت ساختاری بالایی دارد و این نوع از کود ها برای بسیاری از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *