باران کود
خانه / کود مرغی / بهترین مرکز خرید کود مرغی گرانوله

بهترین مرکز خرید کود مرغی گرانوله

آیا می دانید کودهای مرغی گرانوله را چگونه تهیه می کنند و به مرکز های خرید سراسر کشور عرضه می کنند؟ آیا می دانید کوددهی با بهترین کودهای مرغی گرانوله باید در چه زمان هایی صورت بگیرد؟
کودهای مرغی گرانوله را از کودهای مرغی خام تهیه می کنند. این کودها تمام خواص کودهای مرغی خام را دارا بوده و کودهای کاملی می باشند. کودهای مرغی گرانوله را پس از جمع آوری فضولات مرغی از مرغداری ها و پاکسازی و خشک سازی و غنی سازی کودها فشرده کردن آنها با دستگاه های مخصوص تولید می کنند.

کودهای مرغی گرانوله در حین تولید ضدعفونی و استریل نیز می شوند و تمام آلودگی ها، بیماری ها و باکتری های انتقال یافته از محیط و مرغ ها به آنها را از دست می دهند و به موادی مفید و بدون ضرر تبدیل می شوند.

تعیین زمان کوددهی با کودهای مرغی گرانوله:
کوددهی با کودهای مرغی گرانوله باید در دو یا سه نوبت در سال صورت بگیرد که این کوددهی می تواند در تمام فصول سال صورت بگیرد اما اصل استفاده از آن برای بهبود عملکرد کودهای مرغی گرانوله استفاده از آنها در فصل زمستان به سبب بارش باران های زمستانه و فصل بهار به سبب زمان گلدهی گیاهان می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *