باران کود
خانه / کود مرغی / بزرگترین مرکز پخش کود مرغی فرآوری شده

بزرگترین مرکز پخش کود مرغی فرآوری شده

آیا می دانید کودهای مرغی تولید شده را به چه دلایلی فرآوری کرده و در بزرگترین مرکز های پخش کود مرغی توزیع می کنند؟ آیا می دانید کودهای مرغی را چگونه و با چه روش هایی فرآوری می کنند؟
می دانیم که کودهای مرغی را از جمع آوری مجموع ادرار، مدفوع و مواد بستری موجود در بستر مرغ ها تهیه می کنند این کودها سرشار از مواد معدنی و غذایی مفید برای گیاهان می باشند.

کودهای مرغی تازه به علت ارتباط مستقیم با دستگاه گوارش مرغ ها دارای بیماری های ویروسی، قارچی، انگلی و باکتریایی بوده که با نگهداری آنها در هوای آزاد با این بیماری ها و آلودگی ها، موجب انتقال این بیماری ها توسط باد و باران به سایر نقاط بوده و خطرهای جدی را برای سلامتی انسان ها و محیط زیست به ارمغان می آورند.

برای رفع این آلودگی ها در کودهای مرغی باید آنها را بمحض جمع آوری از مرغداری ها، فرآوری نمود . یکی از روش های رایج فرآوری کودهای مرغی در سایر کشورهای جهان، خشک سازی کودهای مرغی پس از جمع آوری آنها می باشد. خشک سازی کودهای مرغی موجب ضدعفونی و استریل شدن کودها می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود مرغی فراوری شده از تولیدی

کود مرغی فراوری شده، در واقع از بهترین و مرغوب ترین کود های فراوری شده موجود در کشور است که معمولا کیفیت ساختاری بالایی دارد و این نوع از کود ها برای بسیاری از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *