باران کود
خانه / کود مرغی / بزرگترین مرکز پخش کود مرغی غنی شده

بزرگترین مرکز پخش کود مرغی غنی شده

آیا می دانید کودهای مرغی ارگانیک تولید شده را به چه منظور غنی سازی کرده و در بزرگترین مرکز های پخش سراسر کشور عرضه می کنند؟ آیا می دانید بهترین زمان برای کوددهی با این کودهای مرغی چه زمانی می باشد؟
امروزه تولید کنندگان و مصرف کنندگان کودهای شیمیایی با آگاهی پیدا کردن از مضرات کودهای شیمیایی و فواید کودهای ارگانیک به استفاده از کودهای ارگانیک روی اورده اند. یکی از بهترین و کامل ترین کودهای ارگانیک، کودهای مرغی می باشند با این حال در مقایسه با کودهای شیمیایی مواد غذایی کمتری دارند. از این رو مواد غذایی مورد نیاز گیاهان را به کودها اضافه کرده و آنها را از نظر مواد غذایی غنی سازی می کنند.

کودهای مرغی غنی سازی شده تمام ۱۲ عنصر غذایی مورد نیاز گیاهان را دارا بوده و هم موجب حاصلخیزی خاک شده و هم نیاز غذایی گیاهان را تأمین می کند.

تعیین زمان کوددهی مزارع با کودهای مرغی غنی شده:
متخصصان توصیه کرده اند که کوددهی با کودهای مرغی را حداقل در دو نوبت انجام دهند که بهترین زمان برای کوددهی فصل بهار و فصل زمستان می باشد.
فصل بهار به سبب گلدهی گیاهان برای کوددهی مناسب بوده و فصل زمستان به سبب بارش باران های زمستانه برای کوددهی اهمیت دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *