باران کود
خانه / کود مرغی / بزرگترین مرکز فروش کود مرغی پلیتی

بزرگترین مرکز فروش کود مرغی پلیتی

آیا می دانید کودهای مرغی پلیتی حاوی چه موادی بوده و این کودها را چگونه تولید کرده و در مرکز های فروش عرضه می کنند؟ آیا می دانید کودهای مرغی پلیت شده چه ویژگی هایی داشته و استفاده از آنها چه مزایایی می تواند داشته باشد؟
کودهای مرغی پلیتی کودی ارگانیک و سرشار از مواد غذایی مفید برای گیاهان می باشند. این کودها مانند کودهای مرغی گرانوله و پودری حاوی NPK طبیعی و یا همان عناصر نیتروژن، فسفر، پتاسیم و عناصر ریز مغذی مانند روی، مس، آهن و منگنز می باشند.

کودهای مرغی پلیت شده کودهایی هستند که اگر بصورت مداوم و پی در پی هم در زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار بگیرند باز هم هیچگونه زیان و خسارتی برای خاک نداشته و موجب اصلاح ساختار و تقویت آن می شود.

کودهای مرغی پلیت شده به سبب شکل فشرده خود با تمام دستگاه های کوددهی می توانند مورد استفاده قرار بگیرند و این کودها با تثبیت مواد غذایی خود در خاک در اثر بارندگی ها و آبیاری های پی در پی آبشویی نمی شوند.

کودها در حین فرآیند تولید خود خشک سازی می شوند که این امر موجب ضدعفونی و استریل شدن آنها شده و کودها را عاری از هرگونه آلودگی می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود مرغی فراوری شده از تولیدی

کود مرغی فراوری شده، در واقع از بهترین و مرغوب ترین کود های فراوری شده موجود در کشور است که معمولا کیفیت ساختاری بالایی دارد و این نوع از کود ها برای بسیاری از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *