باران کود
خانه / کود مرغی / بزرگترین مرکز خرید کود مرغی فشرده

بزرگترین مرکز خرید کود مرغی فشرده

آیا می دانید کودهای مرغی را به چه منظور فشرده سازی کرده و به مرکزهای خرید عرضه می کنند؟ آیا می دانید استفاده از کودهای مرغی در مقایسه با کودهای شیمیایی چه مزایایی دارند؟
کودهای مرغی کودهایی کامل و ارگانیک بوده که سرشار از مواد غذایی مفید برای گیاهان می باشند. در بسیاری از کشورها کودهای مرغی را پس از جمع آوری خشک سازی و فشرده کرده و به شکل پلیت یا گرانوله در می آورند.

کودهای مرغی فشرده مزایای بسیاری دارند که از جمله آنها می توان ضدعفونی شدن آنها در حین تولید و کاهش حجم ۲۰ الی ۳۰ درصدی آنها را نام برد. چرا که ضدعفونی شدن کودها به سلامت گیاهان و محیط زیست کمک کرده و کاهش حجم آنها به حفظ  و نگهداری کودها کمک می کند.

کودهای مرغی ارگانیک در مقایسه با کودهای شیمیایی موادی بسیار مفید و با ارزش هستند چرا که کودهای شیمیایی تنها تغذیه گیاهان را فراهم می کنند و تنها ۳ عنصر از مواد غذایی مورد نیاز گیاهان را فراهم می کنند اما کودهای مرغی تمام ۱۲ عنصر مواد غذایی گیاهان را دارا بوده و هم موجب تغذیه خاک شده و هم موجب تغذیه گیاهان می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *