باران کود
خانه / کود مرغی / بازار عرضه کود مرغی گرانول غنی شده

بازار عرضه کود مرغی گرانول غنی شده

کود مرغی گرانول غنی شده در خاک های رسی و شنی چه کاربردی دارد؟ بازار عرضه کننده این محصول چه پیشنهادی برای استفاده از آن دارد؟
نمونه بارزی از کود مرغی که امروزه مورد توجه بسیاری از کشاورزان قرار گرفته است، کود مرغی گرانول غنی شده است. این کود جدای از شکل ظاهریش که لقب گرانول را بر روی آن نهاده است از موادی مغذی سرشار بوده که سبب بالا بردن واکنش های میکرو ارگانیزم خاک و بهبود خواص فیزیکی، شیمیایی خاک شده است.
البته کود مرغی گرانول غنی شده به دلیل شکلی که شبیه به توپچه های ریزی هستند در خاک های رسی سبب تخلخل و در خاک های شنی سبب به هم پیوستگی خاک و بالا بردن عملکرد خاک می شود. چنین کودهای برخلاف کود شیمیایی که خاک را تحلیل می برند. اینها باعث اصلاح شدن خاک می شوند.
خریداران کود مرغی گرانول از نوع خالص و یا غنی شده بهتر است به بازار عرضه کود مرغی مراجعه نموده تا علاوه بر آشنا شدن با نمونه های دیگر از برندهای برتر موجود در بازار مطلع شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *