باران کود
خانه / کود مرغی / اهمیت و جایگاه کود مرغی در عصر حاضر

اهمیت و جایگاه کود مرغی در عصر حاضر

آیا در عصر حاضر می توان ادعا نمود که مصرف کودهای شیمیایی هنوز هم از استقبال زیادی برخوردار است؟ آیا امروزه کود مرغی در عرصه کشاورزی از جایگاه و اهمیت لازم برخوردار شده است؟
در عصر حاضر در تمامی کشورها و بویژه در کشورهای توسعه یافته، درصد بسیار پائینی از افراد، از جایگاه و اهمیت کودهای مرغی بی خبرند.
نقش استفاده و مصرف کودهای مرغی در کشاورزی غیر قابل انکار است. از آنجائیکه نوع ترکیب کودهای مرغی بگونه ایست که قادر است مواد معدنی مورد نیاز جهت رشد و نمو محصولات کشاورزی و یا هر نوع گیاهی دیگری را تامین کند، لذا روز به روز مورد استقبال بیشتری از جانب کشاورزان و حتی دامداران قرار می گیرد.

کودهای مرغی علاوه بر اینکه نسبت به کودهای شیمیایی دارای قیمت پائین تری می باشند، تاثیرات مطلوب تری نیز بر روند رشد گیاهان و میوه ها دارند.
به همین روی، روز به روز کشاورزان از مضرات و عوارض کودهای شیمیایی بیشتر آگاهی پیدا کرده و به مصرف کودهای مرغی روی می آورند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده

عرضه کننده کود مرغی مایع فراوری شده این محصولات در بسته بندی های گوناگونی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که خرید را برای شما بسیار آسان است و شما می توانید از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *